Gracz – gra terenowa o ściganiu seryjnego mordercy

- Mamy tutaj do czynienia ze świrem, który kocha numerki. Heh… młody detektywie co powiesz mi o tej karcie znalezionej w parku przy ciele?
- Karta Jokera występująca w dwóch sztukach w klasycznej talii karcianej. Jest 14. rodzajem karty. Pojawia się tylko w dwóch kolorach czerwonym i czarnym. W tarocie występuje pojedynczo
- coś sugerujesz?
- sprawdźmy kto jest czternasty na liście i czy nie ma bliźniaka
- nie detektywie… zasugerowałeś się jak powiedziałem, że jest matematycznym świrem. On chce byśmy się zasugerowali a tu chodzi o zgoła co innego.
- o co?
- Joker zastępuję dowolną kartę. Chuja wiemy…”

1. Wstępne info

Przymierzamy się do reozegrania gry terenowej w Gdańsku. Odbędzie się ona na początku maja – na tą chwilę planujemy 8.05.2011.
W grze gracze będą specjalnym oddziałem ścigającym seryjnego mordercę działającego na terenie Gdańska. Czasy współczesne.
Karte Jokera
2. Chcesz wziąć udział?

a) Osoby chcace wziąć udział niech wpiszą się w temacie. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona (mam 8 wolnych miejsc). Prosze by się wpisywały osoby pewne. Jakby jednak coś się działo, to najpóźniej na tydzień proszę o informacje, że was nie będzie.

b) Jako, że gra będzie stawiała na realizm świata jak tylko się da – to będę dobierał graczy pod rolę, którę widzę w drużynie.

c) Trzeba liczyć, że na samej grze będziecie musieli wydać kasę –> sądzę, że powinno wystarczyć 20-30 zeta. Jak ktoś zaszeleje to jego sprawa.

d) Każdy gracz musi mieć naładowany, sprawny telefon (koniecznie możliwość wykonywania połączeń). Mile widziana opcja MMS

Duże wymagania?
Tego wymaga majstersztyk

Więcej info na forum tir:

http://www.tir.yum.pl/forum/viewtopic.php?t=3919&start=0

  • Share/Bookmark
TAGS:

1 komentarz

  1. mat pisze:

    Podajcie proszę źródło tego obrazka z JOKEREM..

    dzięki

Leave a Comment